rekonstrukce střech

Provedeme kompletní rekonstrukci nebo opravu Vaší střechy. Připravíme návrh řešení, navrhneme možnost použití různých materiálů.
Naše dlouholeté zkušenosti Vám pomohou Váš útulný domov zabezpečit na minimálně dalších 40 let.

Každé rekonstrukce střechy předchází podrobná prohlídka, zaměření a testy, včetně tesařských prvků, tašek nebo jiné střešní krytiny. Cílem tohoto posouzení je návrh kvalitního řešení rekonstrukce střechy tak, aby nová střecha odpovídala dnešním nárokům na hydroizolační schopnosti střešní krytiny. Rekonstrukce střechy je základ pro spokojené bydlení. Kdy se pustit do rekonstrukce střechy? Bohužel nic nevydrží věčně a platí to i u střechy. Někdy stačí střešní krytinu pouze opravit, jindy, obzvláště u starších domů, je potřebná kompletní rekonstrukce. Rekonstrukce pomůže vylepšit tepelně izolačních vlastností střechy, špatné hydroizolační vlastnosti, zateplení půdních prostor a tím ušetříte nemalé částky za vytápění. řechy.

Prvním krokem při volbě hydroizolace ploché střechy je fyzická prohlídka střešního pláště, na základě níž je zvolena vhodná technologie rekonstrukce a případně i zateplení. Tato prohlídka je bezplatná.

Následně je zdarma zpracován cenový návrh hydroizolace ploché střechy včetně rozpisu a ocenění jednotlivých prací. Neváhejte nás tedy kontaktovat.